Promocja
Schodołaz TK 100

Schodołaz TK 100


Sprawdź koszty dostawy

Brakuje Ci 0,00 zł

Jak otrzymać

5 300,00 zł

5 500,00 zł

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Schodołaz TK 100

  Schodołaz TK 100

  Schodołaz gąsiennicowy TK 100

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Opis produktu

  Schodołaz gąsienicowy TK 100 z nowymi akumulatorami, jest przeznaczony do transportowania po schodach osób niepełnosprawnych na wózkach. Schodołaz ten cechuje się stabilnym wykonaniem oraz prostotą obsługi. Gwarantuje wiele lat bezawaryjnej, zadowalającej pracy.

  Właściwości techniczne

  Schodołaz jest wyposażony w niesprawiający problemów, wygodny system mocowań do wózków inwalidzkich. Ten typ schodołaza pasuje do większości obecnie używanych modeli wózków dla osób niepełnosprawnych. Posiada małą, ale stabilną konstrukcję, jakiej maksymalne obciążenie powinno wynosić 130 kg. Ważny element jego budowy stanowi silnik elektryczny z przekładnią ślimakowa, dzięki któremu schodołaz jest samobieżny i chory może być transportowany bez nakładu siły osoby trzeciej. Gwarantuje bezpieczeństwo komunikacji, między innymi dzięki hamulcowi elektromagnetycznemu, i wysoki komfort użytkowania. Ponadto produkt można łatwo przenosić, transportować w samochodzie – jest składany i stosunkowo lekki (52 kg). Nie wymaga instalacji. W związku z tym nie ma potrzeby uzyskiwania zezwoleń budowlanych na schodołaz Treppenkuli. Brak ingerencji w budynek jest jego bardzo dużą zaletą.

  Zastosowanie

  Ten transporter schodowy umożliwia wygodne i bezpieczne dla zdrowia przemieszczanie się osób niepełnosprawnych między kondygnacjami budynków, które nie są wyposażone w windy. Nadaje się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do budynków użyteczności publicznej. Schody, na których stosuje się schodołaz gąsiennicowy TK 100 , powinny być proste i posiadać stopnie z ostrymi krawędziami. Zasięg tego produktu obejmuje 200 schodów. Ułatwia on codzienne funkcjonowanie, podnosi jakość życia, pozwala osobom na wózkach przemieszczać się po budynkach nieposiadających udogodnień dla niepełnosprawnych.

  Dane techniczne:

  Maksymalne obciążenie:

  130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem

  Waga:

  52 kg

  Wymiary:

  (dł) 1468mm (szer.) 636mm (wys.) 934mm

  Prędkość:

  wjazd 20 stopni (6,50 m)/min

  zjazd 28 stopni (8,81 m)/min

  Zasięg:

  do 200 schodów

  Schody:

  ciągi proste, do 35 stopni nachylenia

  Napęd:

  silnik elektryczny 300 W,

  przekładnia ślimakowa

  Baterie:

  2 x 6V / 20 Ah, Dryfit-Typ

  (bezobsługowe, żelowe)

  Hamulec:

  elektromagnetyczny

  Dodatkowe informacje

  Oferowany przez nas schodołaz TK 100 – Treppenkuli posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

  Opinie

  Napisz opinię

  Schodołaz TK 100

  Schodołaz TK 100

  Schodołaz gąsiennicowy TK 100

  Nasze produkty polecają specjaliści


  Opinie naszych klientów

  MASZ
  PYTANIA?

  Zapytaj Naszego
  specjeliste

  TELEFON KONTAKTOWY

  +48 884 657 609

  NAPISZ DO NAS

  rahimedes@rahimedes.pl