Kilka słów o Naszej firmie

Na rynku istniejemy od 2006 r. przez ten czas zawierzyło nam wielu klientów, którzy często wracają po udanych zakupach.

Firma REHIMEDES jest polską firmą, której obszarem działań jest branża rehabilitacyjna i medyczna. Główną ideą firmy jest potrzeba niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom z porażeniem mózgowym i ze schorzeniami ruchu, które dzięki rehabilitacji mają szansę uzyskać pełną sprawność fizyczną.

Firma REHIMEDES jest importerem  sprzętu rehabilitacyjnego głównie z zakresu rehabilitacji, jednak w asortymencie proponowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo również sprzęt z obszaru innych dziedzin . Poprzez naszą działalność wciąż zdobywamy kolejnych zadowolonych klientów oraz duże doświadczenie, które pozwala nam na dalsze doskonalenie świadczonych usług. Firma REHIMEDES gwarantuje najwyższą jakość, fachowość, terminowość oraz miłą obsługę. Zapewniamy również szybką realizację zamówień, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konkurencyjne ceny, dostawę i montaż u klienta.

Firma REHIMEDES pomaga leczyć.

W obecnej erze rozwoju internetu postanowiliśmy wyjść na przeciw państwu oczekiwaniom na szybkie i bezpieczne zakupy internetowe.


Nasze produkty polecają specjaliści


Opinie naszych klientów

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

TELEFON KONTAKTOWY

+48 884 657 609